Repertuar

 

Czy po czterdziestu latach wspólnego życia wiemy wszystko o naszym partnerze? Nie chodzi tu nawet o jakieś skrywane tajemnice, ale o jego nigdy niewypowiedziane pragnienia, aspiracje czy preferencje. Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by czterdziestą rocznicę ślubu uczcić inaczej, niż wszystkie poprzednie. Nie znają jednak praktycznego znaczenia słowa „luksus”, co powoduje choćby problem z dostaniem się do pokoju, czy awersję do egzotycznego – jak na ich gusta – menu w tutejszej restauracji. Wydawałoby się – standardowa sytuacja małżeństwa z prowincji. I z pewnością wspólny weekend dałoby się jakoś przecierpieć, gdyby nie gość spod łóżka (świeżo upieczony minister, który znalazł się w bardzo niezręcznej dla siebie sytuacji) oraz portier, który zależność pomiędzy państwem z- i spod łóżka definiuje jako erotyczny trójkąt, będący odskocznią od szarej, małżeńskiej codzienności. Premier wzywa ministra-elekta do siebie, ten nie może się ujawnić w obawie przed skandalem (w opinii publicznej słynie bowiem jako człowiek moralnie nieskazitelny), starsi państwo zaczynają przebudowywać swoje życie (również jego sferę erotyczną) na nowo, a portier Danny (Daniel, tylko tak go koledzy zdrabniają) najchętniej zamieniłby trójkąt w czworokąt. Kto wyjdzie obronną ręką z sytuacji, która dla każdej ze stron jest – delikatnie mówiąc – niekomfortowa?

Obsada:
Grażyna – Halina Chrobak
Marian – Józef Mika
Portier – Maciej Zuchowicz / Sławomir Doliniec / Gilbert Zwoslki
Ktoś – Paweł Ferens
Reporter – Maciej Orłoś
Premier – Sylwester Biraga

Autor – Krzysztof Kędziora
Reżyseria i scenografia – Sylwester Biraga
Make-up – Natalia Kida

Czas trwania: 120 min | 1 przerwa | Bilety online: 50 zł | Bilety w kasie: 55 zł

Działalność Teatru Druga Strefa współfinansuje Urząd m. st. Warszawy

Do znakomitej sztuki dodaj wybitnego reżysera oraz bandę aktorów amatorów – i po prostu oglądaj cyrk, jak wszystko idzie koszmarnie źle!

Słynny reżyser James Jarvis przyjeżdża do miasta, by wystawić swoje arcydzieło. Niestety dla niego, początki zaczynają się fatalnie, bo okazuje się, że będzie pracował z aktorami-amatorami! Na dodatek brak wystarczającej ilości aktorów zmusi Jamesa do pracy z jego dziewczyną.

How To Ruin A Great Play! to gwarancja dobrej zabawy oraz idealne przedstawienie dla tych, którzy kochają tradycyjną brytyjską komedię.

Idealna dla ludzi uczących się j. angielskiego, spektakl w języku angielskim.

Reżyseria: Don Allen

EnglishTouringTheatreCompany

Czas trwania: 90 min | Bilety online: 50 zł | Bilety w kasie: 55 zł

Działalność Teatru Druga Strefa współfinansuje Urząd m. st. Warszawy

 

Dzień

dziecka jest dniem wyjątkowym, w którym nie tylko celebruje się dzieci – celebruje się również wewnętrze dziecko w sobie.

Dziecięca gala baletowa będzie właśnie taką celebracją i dzieci i dziecka w sobie. Podczas tego kolorowego i wspaniale pozytywnego wydarzenia zaprezentują się:

adepci Warsaw Ballet Academy
tancerze Warsaw Ballet
kursanci Centrum Baletowego Neoclassica
uczniowie Wrocławskiej Akademii Tańca
oraz uczniowie szkoły Olgi Yaroshenko w To Coś

Gala będzie obfitowała w wariacje z repertuaru klasycznego: Pawilon Armidy, Śpiąca Królewna, Wieszczka Lalek, Korsarz i inne, a także w układy solowe i duety w oparciu o techniki mieszane do muzyki popowej, filmowej, klasycznej oraz alternatywnej. Nie zabraknie również układów grupowych inspirowanych muzyką Griega orz obrazami Degasa, jak również naturą. Wszystkie choreografie i popisy będą eksplozją dziecięcej radości, która zawsze się udziela.

Zapraszamy do wspólnej celebracji dnia dziecka!

Czas trwania: 120 min | 1 przerwa | Bilety online: 55 zł | Bilety w kasie: 60 zł

Działalność Teatru Druga Strefa współfinansuje Urząd m. st. Warszawy

Jedyna Burleskowa Rewia w Polsce, a w niej specjalnie skomponowane preludium muzyczne, podniebne ewolucje, duety i solowe występy, śpiew i muzyka na żywo.
Wszystko to obsypane obficie brokatem.

Przyjdźcie 15 czerwca, usiądźcie wygodnie i rozkoszujcie się niczym niezmąconym widokiem na scenę, gdzie w premierowych numerkach wystąpią przed wami najlepsze performerki i performerzy polskiej sceny: Master B. Boylesque i Maggie Rabbit w zaskakującym wizualnie i wokalnie duecie, Rebel Ballerina w perfekcyjnym, olśniewającym tańcu, królowa klasycznej burleski Rose de Noir, jak nikt łącząca glamour z komedią Juicy Jane oraz bujająca w obłokach Niksa Aerial Poetry, Stage boy – Pony Boy.

Dreams Come True w Teatrze Druga Strefa!

Realizatorzy spektaklu:
Reżyseria, scenariusz i scenografia: Sylwester Biraga
Choreografia prologu i finału: Natalia Maria Wojciechowska
Muzyka do prologu i finału: Marcin Nierubiec
Kostiumy do prologu i finału: Marcin Żak
Kostiumy do duetu Maggie Rabbit i Mastera B. – Marta Nanowska
Akompaniatorka: Monika Kolasińska
Obsługa techniczna: Eligiusz Baranowski
Obsługa medialna: Krzysztof Break Szaradowski LEVEL UP ETVM
Foto: Sergiej Krawczenko | Michał Rogoziński | Marcin Wisnios

Czas trwania: 120 min | 1 przerwa | Bilety online: 55 zł | Bilety w kasie: 70 zł

Działalność Teatru Druga Strefa współfinansuje Urząd m. st. Warszawy